Karizma Prestij Konakları satışları devam ediyor

Karizma Prestij Konakları konut projesi Model Yapı tarafından hayata geçirilmektedir. Projenin konumu Çanakkale’nin Biga İlçesi’nde yer almaktadır. Son 3 artı 1 dairesi ile satışa sunulan proje kapsamında 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Model Yapı imzası taşıyan projede her biri 6 katlı olmak üzere 4 adet konut bloğu yükselmektedir. Son 3 artı 1 dairesi ile satışa sunulan proje kapsamında 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler yer almaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 141 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 121 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. 4.500 metrekare yeşil alan ve sosyal alanlar yer almaktadır. Sosyal alanlar içerisinde kamelyalar, spor alanı ve çocuk oyun parkı gibi sosyal faaliyet alanları bulunmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Yatak odalarında ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Ayrıca banyoların içerisinde duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra dairelerde çift balkon mevcuttur.

Karizma Prestij Konakları konumu hakkında

Proje, Çanakkale’nin Biga İlçesi Şirintepe Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Üstelik söz konusu proje Can Hastanesi arkası, İlçe tarım yanında yer almaktadır.

Karizma Prestij Konakları fiyatları ne kadar?

Karizma Prestij Konakları projesinde banka kredisine uygun satışlar yapılmaktadır. Projede son 3 artı 1 daire kalmıştır. Brüt 141 metrekare olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 2.100.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (542) 353 32 56 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Diğer proje haberleri için tıklayınız…