Kahverengi Villaları nerede

İzmir’in Gaziemir ilçesinde Kahverengi Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Bask Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje bünyesinde 47 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar villalardan meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de değişiklik gösteriyor. Kahverengi Evleri projesinde bulunan villaların büyüklükleri 220 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Sanayi Caddesi’nde inşa edildi. Kahverengi Evleri projesi No:19’da yer alıyor. Projedeki konutlar konum olarak da ilgi görüyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, villa tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Kahverengi Evleri projesindeki konutların fiyatları 850 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan projedeki konutların kira gelirleri ise 4 bin TL’den başlıyor.

Proje kapsamında alıcılar için sosyal aktivite alanları da yer alıyor. Bu kapsamda söz konusu olan projede açık yüzme havuzu da mevcut.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0532 700 45 60

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın