Kâğıthane OfisPark projesinin inşaatı tamamlandı

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından, avantajlı konumu ve gelişen ulaşım altyapısıyla öne çıkan Kâğıthane’de inşa edilen Kâğıthane OfisPark projesinin inşaatı tamamlandı.

Kâğıthane’nin mevcut dokusuna uyumlu, A sınıfı ofis kompleksi olarak tasarlanan proje, konsepti, fonksiyonelliği ve sunduğu geniş yaşam alanlarıyla rahat ve çağdaş bir mekanda çalışma imkânı sunuyor.

İnşaatı tamamlanan ve satış-kiralama faaliyetleri hız kazanan Kâğıthane OfisPark projesinin satış ofisinde Tekfen Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel ve Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı Avi Alkaş’ın katılımı ile bir basın toplantısı düzenlendi.

Toplantıda konuşan Tekfen Emlak Geliştirme Genel Müdürü Ömer Egesel, inşaatına Ağustos 2009’da başlanan ve yaklaşık 75 milyon TL yatırım ile gerçekleşen projenin son aşamasına gelindiğini belirterek, satış ve kiralama faaliyetleri devam eden projenin Ocak 2012’de teslim edileceğini açıkladı. Egesel, “İstanbul’un tarihi semtlerinden Kâğıthane’nin kentsel dokusundan ilham alarak tasarlanan Kâğıthane OfisPark’ın, bölgede kentsel dönüşüme öncülük ettiğine inanıyoruz” dedi.

Kağıthane OfisPark Projesi
Lokasyon: Kağıthane, İstanbul
Proje Sahibi: Tekfen Emlak Geliştirme
Proje Konsepti ve Mimarı: Emre Arolat Mimarlık (EAA)
Arsa Alanı: 14,450 m²
Ofis Tipleri ve Büyüklükleri: 230-1.600 m² arasında değişen ofisler
Perakende Tipleri ve Büyüklükleri: 85-750 m2 arasında değişen mağazalar
Ortak Sosyal Alan ve Parklar Toplamı: 6.000 m2 genişliğinde avlu, restoranlar, kafeler, mağazalar, kafeterya, özel yemek odaları ve toplantı odaları.

İnşaat başlangıç tarihi: Ağustos 2009
İnşaat tamamlanma tarihi: Aralık 2011

Web: www.kagithaneofispark.com
Tel: 0212 359 37 00

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın