Pazar, Şubat 25, 2024
Emlak Haberleri

Jiva Beach Resort’ta yüzde 40 indirim fırsatı

Fethiye’de denize sıfır konumu ve mavi-yeşil enerjisiyle huzurlu bir dinlenme ortamı sağlayan Jiva Beach Resort Otel, Temmuz ve Ağustos ayı boyunca tüm misafirlerini hafta sonu konaklamalarında, yüzde 40 indirim fırsatıyla karşılıyor.

Akdeniz’in mavi-yeşil enerjisinden güç alan, minimalist ve doğal çizgisiyle lüksü ve sadeliği aynı anda yaşatan Jiva Beach Resort Otel, konuklarını birbirinden özel kampanyalarla karşılamaya devam ediyor.

Hafta sonu tatilinde Akdeniz’in enerjisini doyasıya yaşamak isteyen misafirlerini yüzde 40 indirim fırsatıyla karşılayan Jiva Beach Resort Otel; misafirlerinin daha uzun konaklaması dahilinde bile konaklama tarihleri içerisinde kalan cumartesi ve pazar günleri için yüzde 40 indirim fırsatını sunmaya devam ediyor. Temmuz ve Ağustos aylarındaki her cumartesi ve pazar akşamı geçerli olacak kampanya kapsamında tatilciler, toplam konaklama tutarlarına yansıyan indirimin mutluluğunu yaşıyor.

Doğanın tam kalbinde…
Fethiye merkeze 5km uzaklıkta, eşsiz güzelliğiyle Çalış mevkiinde konumlanan Jiva Beach Resort Otel, Akdeniz’in kalbinde tüm doğallığı ve sadeliği ile konuklarını ağırlıyor. Konuklarını doğayla karşı karşıya bırakan Jiva Beach Resort Otel, exclusive hizmet anlayışıyla farklı bir yaz tatilinin mümkün olduğunu konuklarına yaşatıyor. Denize sıfır konumu ve 367 odasıyla misafirlerine 5 yıldız lüksü ve tatil köyü rahatlığında sunan otel; çocuk ve yetişkin yüzme havuzları, kaydıraklı havuzlar ve farklı aktiviteler ile ailece huzurlu ve güvenli bir tatilin keyfini sürmenize eşlik ediyor. Otel içerisinde bulunan 5bin metrekarelik doğal göl ile eşsiz bir tatil fırsatı sunan tesis, özel havuzlu odalarıyla size ve sevdiklerinize benzersiz bir tatil keyfi yaşatmayı amaçlıyor. Çocuklar için de özel alanlar yaratan otel, çocuk kulübü, çocuk parkı ve çocuk havuzu ile 0-6 yaş arasında ücretsiz konaklayacak küçük misafirler için eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor.

Jiva Beach Resort Otel’in Temmuz ve Ağustos ayı boyunca tüm misafirlerine sunduğunu hafta sonu konaklamalarında, yüzde 40 indirim fırsatından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey; ETS turu ya da oteli arayarak rezervasyon yaptırmak.