İzmir Mavişehir’e Mavişehir Modern 4 geliyor

Mavisehir ModernGergül İnşaat tarafından İzmir Karşıyaka Mavişehir’de inşa edilen Mavişehir Modern projesine yeni bir yeni etyabı daha katılıyor. Gergül İnşaat, Mavişehir Modern, Mavişehir Modern2, Mavişehir Modern3 projelerinden sonra, şimdide Mavişehir Modern4 projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Kısa sürede tamamladığı başarılı projeler ile tanınan, İzmir gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından olan Gergül İnşaat, İzmir’in gözde bölgesi Mavişehir’de yepyeni bir projenin daha yapımına başlıyor. Mavişehir Modern 4 projesi Gergül İnşaat tarafından hayata geçirilecek.

Gayrimenkul projeleri ile farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunarak müşterilerinin yanında yer alan Gergül İnşaat, İzmir Mavişehir’de son dört yılda başarı ile tamamlayarak teslimlerini gerçekleştirdiği Mavişehir Modern, Mavişehir Modern2 ve Mavişehir Modern3 projelerinden sonra, Mavişehir Modern4 projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Proje hazırlık çalışmaları devam eden Mavişehir Modern4 projesi, Gergül İnşaat Abdulkadir Gültekin güvencesi ile hayata geçirilecek.

www.mavisehirmodern.com