İva Deluxe Kağıthane’de sıfır faiz fırsatı

İva Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası, Kağıthane’de tek blok olarak hayata geçirilen İva Deluxe Kağıthane projesinde sıfır faiz ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Tek blokta toplam 237 adet daireden meydana gelen İva Deluxe Kağıthane projesi İstanbul, Kağıthane’de Ayazma Caddesi üzerinde yer alan arsa parseli üzerinde inşa ediliyor.

54 metrekare ile 76 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerdeki 1+1 ve 2+1 tip daire seçeneklerinden meydana gelen İva Deluxe Kağıthane projesi İva Yapı’nın Kağıthane’deki dördüncü projesi olarak hayata geçiriliyor.

2020 yılı Nisan ayı içerisinde teslim edilmesi planlanan İva Deluxe Kağıthane projesinde bulunan 1+1 dairlerin 330 bin TL’den, 2+1 daireler ise 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İva Deluxe Kağıthane projesinde yüzde 30 peşinat ödedikten sonra kalan yüzde 70 oranındaki tutar ise şirket bünyesinde 24 ay vade ve yüzde sıfır faizli ödeme imkanından faydalanarak daire sahibi olabiliyorsunuz.

İva Deluxe Kağıthane projesi Axis AVM’ye ve Kağıthane Belediyesi’ne yürüme mesafesinde, Metrocity Avm ye 8 dakika, Kanyon Avm ye 8 dakika, Özdilek Avm ye 8 dakika mesafede yer alıyor.

Tel: 444 7 958

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın