İş Modern Ambarlı projesinde örnek iş yeri açıldı

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde, Sinpaş Yapı imzasıyla hayata geçirilen İş Modern Ambarlı projesinde, bir ilke imza atılarak Örnek İş Yeri hayata geçirildi.

Dikkat çeken bu uygulama sayesinde, projeden yer sahibi olmak isteyenler alacakları ünitenin tavan yüksekliği, aks aralıkları gibi mimari özelliklerini ve birçok ayrıntıyı yerinde görüp fikir sahibi olabilme şansına sahip. Proje, metrekarede 1 ton taşıma kapasitesine sahip durumda bulunuyor.

Toplam 151 ünite mevcut

26 bin 120 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen İş Modern Ambarlı projesinde, alan büyüklükleri 250 metrekare ila 12 bin metrekare arasında değişiyor.

Aralık 2020 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi planlanan projedeki birimlerin fiyatları 1 milyon 575 bin TL ila 10 milyon 719 bin TL arasında değişiyor.

Projede şirket bünyesinde bankasız, kefilsiz 72 aya kadar vade yapabilmek mümkün durumda bulunuyor.

İş Modern Ambarlı projesi nerede yükseliyor?

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen projede, asansör de yer alıyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu proje, konumuyla da dikkat çekiyor. Merkezi bir konumda yükselen İş Modern Ambarlı projesi, İstanbul’un Avrupa yakasındaki konteyner limanı olan Ambarlı’ya sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Projenin TEM bağlantısına 2-3 dakika uzaklıkta olması, E-5’e çıkamayan lojistik araçlar için büyük avantaj sağlıyor. Ayrıca E-5, metrobüs ve yeni yapılacak Bakırköy-Beylikdüzü metro hattına yürüme uzaklığında yer alan proje, 3. Havalimanı’na yakınlığıyla da her türlü ulaşım için çok avantajlı bir lokasyona sahip.

Projede iki adet TIR rampası yer alıyor. Projedeki düzenli trafik akışı bu sayede sağlanacak. TIR’lar her kata çıkıp tüm iş yerlerinin önüne yanaşabilecek. Projede metrekare başına 100 Watt elektrik gücü sunuluyor.

Proje, Yakuplu Mah. Beysan Sanayi Sitesi Fuar Cad. No: 4 Beylikdüzü/İstanbul adresinde konumlanıyor.

Proje hakkındaki tüm detaylı bilgilere ise 444 19 74 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir