Innovia’yı İstanbul dışına taşıyor

InnoviaYeşil GYO 2012’deİstanbul’da yeni bir proje geliştirecek. Ancak şirket, İnnovia projesini Eko Village ismiyle gelişen ve öne çıkan bir başka şehre de taşıyacak. İzmit Körfez projesi de devreye girecek. Innovia 1 ve 2’yi tamamlayarak teslim eden Yeşil GYO, 2012 yılı planlarını da tamamladı.

Şirket 2012’de İstanbul’a 1, İstanbul dışına da 1 olmak üzere en az iki konut projesi gerçekleştirecek. İzmit Körfez projesi de 2012’de start alacak projeler arasında yer alacak. İnnovia 3’te inşaat, 4’te ise satışlar devam ediyor. Tüm etaplar bittiğinde Innovia’da tam 14 bin konut tamamlanmış olacak. Şirket 2012’de yeni konut projeleri yaparken başlanan projelerde de teslimler hızlanacak.

320 villa yapacak

Şirket, İzmit Körfez projesi ile dikkatleri üzerinde topluyor. İzmit Körfez’de gerçekleştirilecek villa projesinde Boran Ekinci ve Hakan Dolakay Mimarlık Ofisi ile çalışılıyor. Projede yaklaşık 320 adet villa olacak. Villalar iki katlı bağımsız villalardan oluşacak.

Ödemelerde kolaylık

Yeni yapılacak projelerde diğer projelerde olduğu gibi ödeme kolaylıkları sunulacak. Banka kredisiz, 60 ay tefe tüfe farkı olmadan 0 faiz uygulaması yapılacak.

Bugün

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın