Pazartesi, Aralık 4, 2023
Emlak Haberleri

İncek Loft’ta örnek daireler hazır

Akfen Incek LoftAkfen İnşaat tarafından Ankara’nın gelişen bölgesi İncek’te inşa edilen İncek Loft projesinde örnek daireler ziyarete açıldı. Tabanlıoğlu Mimarlık imzasıyla Akfen İnşaat tarafından inşa edilen ve 1+1’den 6,5+1’e kadar farklı tip ve büyüklükte dairelerden meydana gelen İncek Loft projesinde iki farklı örnek daire oluşturuldu.

Tasarım ve uygulamanın Sanset Design Group tarafından yapıldığı, 1+1 ve 3,5+1 olmak üzere iki farklı büyüklükte hazırlanan örnek daireler, İncek Loft tanıtım ofisi içinde yerlerini aldı.

1+1 örnek daire, sunduğu yaşam kolaylığı dikkate alınarak tasarlanırken mevcut metrekarenin içerisinde bulunan yaşamı rahatlaştıran ve kolaylaştıran lüksü ve rahatlığı içerisinde barındıran kolay ve kaliteli bir yaşam kurgusuyla yaklaşıldı. 3,5+1 daire ise tasarım ilkesi olarak sunulan akılcı yaşam bölümleri yüksek standartlı şık ve kalabalık veya kalabalıklaşacak bir ailenin sıcaklığını hissettirecek biçimde kurgulandı.

Toplam 1199 daireden meydana gelen İncek Loft Evleri, Ankara’nın yeni cazibe merkezi İncek’in en büyük konut projesi olma özelliğine sahip. Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler’den oluşan İncek Loft’ta her aile tipine ve bütçeye göre farklı daire seçeneklerinden oluşan tercih imkanları sunuluyor.

6 Adet 20-30 katlı Yüksek Evler; 11 Adet 4-7 katlı Ankara Evleri ve 7 adet 6-9 katlı Teras Evleri’nden oluşan İncek Loft projesi 1+1’den 6,5+1’e kadar 71 metrekare ile 562 metrekare arasında değişen farklı tip ve büyüklükte dairelerden meydana geliyor.

İncek Loft’ta daireler, Akfen bünyesinde vade farksız ödeme seçeneği ve kişiye özel ödeme planları ile sunuluyor.

İncek Loft projesinde 1. Etap daire teslimleri Nisan 2016’da başlayacak. Konut ağırlıklı karma bir proje olarak tasarlanan İncek Loft’ta, çağdaş bir mahalle ortamı yaratılıyor. Hem sakinleri hem ziyaretçiler için kentsel değerlere ve doğal kaynaklara saygı çerçevesinde geliştirilen projenin yüzde 75’i peyzaj ve sosyal alan olarak ayrılıyor.

Projede 2 km uzunluğunda yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları gibi geniş spor alanları, Ankara’da bir ilk olan profesyonel gözlem evi, cep sineması, parti evi, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.

Ankarada bir konut projesinde ilk kez yer alan Pony Club ise çocukların keyifli vakit geçirecekleri ve binicilikle tanışacakları benzersiz bir deneyim. 44 ticari alandan oluşan Alışveriş Kanyonu ise site halkına hizmet vereceği gibi site dışından gelen misafirlerin de hizmetine de açık olacak.

İncek Loft’ta her daire için kapalı otopark bulunuyor ve araçların direkt kapalı otoparka girişiyle sosyal yaşam alanına araç girişi engelleniyor . Site içinde 2065 araçlık otopark alanı ve Site girişinde 186 araçlık misafir otoparkı bulunmaktadır.

Rakamlarla İncek Loft
Mogan gölü manzaralı 108 bin m²lik arazi
1199 konut
6 Adet 20-30 katlı Yüksek Evler; 11 Adet 4-7 katlı Ankara Evleri; 7 adet 6-9 katlı Teras Evleri
1+1’den 6,5+1’e kadar 71m2 ile 562 m2 arasında değişen daire seçenekleri
% 75 peyzaj ve donatı alanları
1973 m2 sosyal donatı alanı
2065 araçlık otopark alanı