İncek Life’da 2 bin 700 TL taksitle

5 farklı tip blok ve 2 farklı tip villa seçeneğinden oluşan Sinpaş GYO İncek Life projesinde taksitler 2 bin 700 T’den başlıyor. Projede ayrıca yüzde bir KDV ve yüzde 10 fiyat avantajı bulunmaktadır.

Sinpaş İncek Life projesinde 3+1 dairelerin fiyatları 568 bin liradan, 4+1 dairelerin fiyatları 805 bin liradan başlayarak değişiyor. Ankara İncek Life projesinde villalar ise 2 milyon 931 bin liradan başlangıç gösteriliyor.

Villa Nergis
İki katından da girişi mevcut Villa Nergis; 2 araçlık özel otoparkı, havuzu, geniş ve fonksiyonel bahçesiyle yaşamınıza özgürlük getiriyor.

Villa Çiğdem
Villa Çiğdem; 2 araçlık özel otoparkı, havuzu, geniş ve fonksiyonel bahçesiyle ferah bir yaşam sunuyor.

Lale Konakları
3 cepheli ve 2 cepheli 4+1 evlerden oluşan, hem mutfaktan hem salondan çıkılan, manzaraya hâkim ve yemyeşil balkona sahip, geniş ve huzurlu bir yaşam sunuyor.

Menekşe Konakları
3 cepheli ve 2 cepheli 3+1 evlerden oluşan Menekşe Konakları; hem mutfaktan hem salondan çıkılan, manzaraya hâkim ve yemyeşil balkona sahip huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

Kardelen Konakları
3 cepheli ve 2 cepheli 3+1 evlerden oluşan Kardelen Konakları; hem mutfaktan hem salondan çıkılan, manzaraya hâkim ve yemyeşil balkona sahip geniş yaşama alanı sunuyor.

Leylak Evleri
3 cephesi açık 3+1 evlerden oluşuyor. Hem mutfaktan hem salondan çıkılan, manzaraya hâkim yemyeşil balkonuyla rahat ve huzurlu bir hayat vaat ediyor.

Göl Kule
2+1 veya 1+1 dairelerden oluşuyor. Dış köşe 2+1 evler; kapalı mutfak, özel banyolu ebeveyn yatak odası ve manzaraya hakim balkonuyla konforlu bir hayat sunarken, iç 2+1 ve 1+1 evlerde açık mutfak ve peyzaja hakim manzara hayatınıza huzuru ve konforu getiriyor.

Adres: Alacaatlı Caddesi No: 1248 Yenimahalle – İncek – Ankara
Tel: 0312 460 00 01

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın