İncek Bella Pais Konutları fiyat

Adından da anlaşılacağı gibi Ankara’nın İncek mevkiinde İncek Bella Pais Konutları projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Barış İnşaat imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 8 bin 500 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. İncek Bella Pais Konutları projesi bünyesinde 433 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede bulunan konutlar Alacaatlı Mahallesi’nde konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

İncek Bella Pais Konutları projesinde bulunan konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1’den 5+1’e kadara farklılık gösteren daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 61 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. İncek Bella Pais Konutların projesinde bulunan dairelerin fiyatları 300 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan projedeki konutların en yüksek fiyatı ise 1 milyon 700 bin TL olarak belirlendi.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

İncek Bella Pais Konutları projesinde yüzde 20 peşinatın ardından kalan konut bedeli için 36 ay boyunca vadelendirme fırsatı mevcut.

Bahsi geçen konutların 2021 yılının Mart ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0312 502 8 800