Huzzak Tower Metro satışta

Huzzak Tower Metro projesi Huzzak Yapı tarafından inşa ediliyor. Ön talep toplama süreci devam eden Huzzak Tower Metro’nun resmi satışlarının mayıs sonunda başlaması planlanıyor.

Huzzak Tower Metro sağlık kenti arazisi,3.köprü ve 3. havalimanı bağlantı yolları,olimpiyat stadı ve Atatürk Havalimanı bağlantı yollarının tekrar şekillendiği bir bölgenin tam merkezinde yer alıyor. Etrafında binlerce işyerinin bulunduğu ve metro durağının kapınızın önünde olmasıyla konum itibariyle özel bir proje olması avantajını sunuyor.

İstanbul’un yükselen yıldızı Başakşehir’de hayata geçirilen Huzzak Tower Metro projesi Huzzak Yapı tarafından inşa ediliyor. 3 bin 782 metrekarelik alan üzerinde yükselen Huzzak Tower Metro projesi 16 katlı ve toplam 72 adet rezidence daire ve 10 ticari üniteden oluşuyor.

Suit 1+1,1+1 ve 2+1 rezidence daireler olarak tasarlandı.

Projesinin sosyal imkanları arasında cep sinema salonu,açık-kapalı çocuk oyun alanları, Türk hamamı, sauna, fitness, bilardo, masa tenisi, lobi, bay bayan mescid, kapalı otopark mevcut.

30 aralık 2017’ de teslim edilmesi planlanan Huzzak Tower Metro projesinde 10.000 Tl peşinat ve vade farksız ödeme seçenekleriyle daire sahibi olma avantajını sunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın