Huzurlu Marmara Beylikdüzü görücüye çıktı

Huzurlu İnşaat güvencesiyle İstanbul Beylikdüzü bölgesine 90 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği 500 konut ve  ticari ünitelerden oluşan Huzurlu Marmara projesi görücüye çıktı. Satışa sunulan Huzurlu Marmara projesinde fiyatlar 262 bin liradan başlıyor.

Huzurlu İnşaat’ın Beylikdüzü’nde 90 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği 500 konut ve ticari ünitelerden oluşan “Huzurlu Marmara” projesi 16 Aralık Çarşamba günü lanse edildi.

Huzurlu Marmara projesi İstanbul Beylikdüzü’nün en yeni projesi olarak dikkatleri üzerine çekerken, bölgenin en değerli lokasyonunda yükselecek projede lansmana özel fiyat avantajları alternatifli ödeme seçenekleri yatırımcısına ve alıcısınına sunuldu.

27 bin metrekarelik arsa üzerinde toplam 18 bin 320 metrekarelik inşaat alanında üç tip daire seçeneği ile yükselecek Huzurlu Marmara konut projesinde 500 ev sahiplerini bekliyor.

Huzurlu Marmara projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip daire seçenekleri sunuluyor. Huzurlu Projede daireler 97 metrekareden başlayıp 177 metrekareye kadar çıkıyor.

Huzurlu Marmara Beylikdüzü’nde 262 bin TL’den başlayan cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, alternatif ödeme planlarıyla da ödeme kolaylığı sağlanıyor 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun oranlarla kredi kullanılabilen projede; yüzde 35 peşinat ile Huzurlu İnşaat bünyesinde de vadelendirme yapılabiliyor.

Huzurlu Marmara projesi İstanbul’un en işlek ulaşır aksı E-5’e yakınlığı ile dikkat çekiyor. Beylikdüzü Sahili, Beylikdüzu Metrosu, TEM Otoyolu, Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonların çevrelendiği bir bölgede yer alan proje, lokasyonuyla yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.

27 bin metrekare arsa üzerinde yükselecek Huzurlu Marmara Beylikdüzü projesinde inşa çalışmalarına başlanırken projenin Ekim 2018 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın