Huzurlu Kampüs Residence fiyat

Kütahya ilinin merkezi bölgesinde ilçesinde Huzurlu Kampüs Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede bulunan konutlar iki blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 2 bin 700 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Huzurlu Kampüs Residence projesi bünyesinde 106 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlenmiş durumda. Huzurlu Kampüs Residence projesinde bulunan konutlar 1+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 48 metrekare ile 55 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Huzurlu Kampüs Residence projesindeki 1+1 konutların fiyatları 89 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan en yüksek 1+1 konut fiyatı ise 115 bin TL olarak belirlendi.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar 100. Yıl Mahallesi’nde inşa edildi. Huzurlu Kampüs Residence projesi Cephanelik Sokak’ta yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 444 4 136

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın