Hürsoy Busidence fiyatları

Kocaeli şehrinin Kartepe ilçesinde Hürsoy Busidence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Hürsoy İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor.

Söz konusu olan proje toplamda 4 bin 54 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Hürsoy Busidence projesi bünyesinde 18 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine uygun olarak inşa edildi. Hürsoy Busidence projesinde bulunan konutların tümü 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 135 metrekare olarak hayata geçirildi.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar daire tipi ve büyüklüğü kapsamına uygun olarak ücretlendirilmiş durumda. Hürsoy Busidence projesinde yer alan 3+1 dairelerin fiyatları 330 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin en yüksek fiyatı ise 360 bin TL olarak belirlendi.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde inşa edildi. Hürsoy Busidence projesi lokasyon olarak da ilgi görüyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarına sunuluyor.

Telefon: 0262 349 22 09

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın