Home Aves Evleri’nde kira garantisi

Yaşamın kısa bir süre önce başladığı ve her geçen gün doluluk oranının arttığı Home Aves projesinden yatırım için yer sahibi olan müşterilerinin dairelerinin kira bedellerini ,firma daireleri kiraya verilene kadar müşterilerine ödemeyi taahhüt ediyor.

1+0 stüdyo,1+1,2+1 ve 3+1 daire tiplerinin bulunduğu Home Aves’e özellikle çevredeki iş merkezlerinden gelen kiralama taleplerinden dolayı ilgi oldukça büyük.

Home Aves, önümüzdeki günlerde hizmete girecek olan yaz kış kullanılabilir kapalı yüzme havuzu, saunaları, kapalı tak otoparkı, kat bahçeleri, barbekü terasları, voleybol, basketbol ve tenis kortu, hobi bahçeleri ve meyva ağaçları ve daha birçok özellikleri ile bölgedeki en zengin donatılı projelerden biri.

Basın Ekspres Yoluna sadece 500 m mesafede olan proje, İstanbul’un en hızlı gelişen lokasyonu Güneşli’de sehrin merkezinde bulunuyor. Home Aves; 212 AVM’ye 1 kilometre, Starcity AVM’ye 2 kilometre, TEM’e 2 kilometre, E5’e 4 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 5 kilometre ve Medipol Mega’ya 3 kilometre mesafede bulunuyor.

6.500 metrekare arsa üzerinde 2 blok 191 daire olarak tasarlanan Home Aves’in yüzde 80’i yeşil alanlara ayrılmış durumda. Projede stüdyodan 3+1’e kadar 8 tip daire seçeneği bulunuyor.

Home Aves’te birçok bahçe çeşidi bulunuyor. Garden Fruit olarak adlandırılan meyve bahçesinin yanında; projeye ismini veren Garden Aves yani kuş bahçesinde İstanbul ikliminde yaşayabilen kuş türlerinin bulunduğu bahçede Home Aves sakinleri; kuş sesleriyle günlük streslerini atabilecekler.

Home Aves sosyal donatıları

Bir baska bahçe olan Garden Organic’te isteyen sakinler kendi sebzelerini yetiştirme imkanı bulacaklar. Bu farklı bahçe formlarının yanında Home Aves’te; kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, fitness salonu, fin hamamı, kat bahçeleri, barbeque teras, tenis kortu vb. birçok farklı fonksiyon da bulunuyor.

Home Aves Güneşli Özellikleri:
– Hemen Tapu
– Akbank, Finansbank, Türkiye Finans ve Kuveyt Türk ‘ten anlaşmalı kredi imkanı
– 6.200 m2 alanda sadece 1.600 m2 bina oturumu
-1+0’dan 3+1’e; 40 m2’den 172 m2’e kadar daire seçenekleri
– 7/24 Saat Kameralı Güvenlik Sistemi
– Kapalı Otopark
– Fitness Salonu
– Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu
– Kameralı İnterkom
– Çocuk Oyun Alanı
– Kamelyalar
– Garden Aves
– Garden Fruit
– Garden Organic
– Barbeque Teras
– Fin Hamamı
– Türk Hamamı
– 10 Kişilik Yük Asansörü
– Kat Bahçeleri
– 3’lü Ankastre Mutfak Seti
– Su Deposu ve Jeneratör
– 800 m2 Sığınak
– E5’e 4 km. ve TEM’e 2 km

Tel: 0212 503 28 37

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın