Hittown projesi fiyat listesi

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde, Hit Yapı inşaat şirketi tarafından inşa edilen Hittown konut projesi, toplam 26 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

17 katlı 4 konut bloğundan oluşan projede, toplam olarak 586 adet daire mevcut durumda. Projede ayrıca ticari üniteler de yer alıyor. Projede toplam 62 adet cadde mağazası bulunuyor. Projede 1+1, 1,5+1, 2+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 tipte daire seçenekleri var. Projedeki en düşük konut büyüklüğü 64 metrekare, en büyük konut büyüklüğü ise 157 metrekare olarak tasarlanarak alıcıya sunuldu.

Konut projesi sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

Hittown projesi ödeme seçenekleri

Projedeki en düşük konut fiyatı 200 bin TL, en yüksek konut fiyatı ise 505 bin TL olarak satışa sunuldu. Konut projesinde banka kredisi kullanarak daire sahibi olunabiliyor.

Hittown projesi sosyal donatı olanakları

Projede bazı sosyal donatı özellikleri var. Projede doğal taşlarla süslenmiş peyzaj alanları, yürüyüş yolu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, mini futbol sahası, fitness salonu, açık otopark ve kapalı otopark gibi çeşitli sosyal donatı özellikleri bulunuyor.

Asansörlü olan konut projesinde, ısınma sistemi olarak merkezi sistem kullanılıyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı.

Konut projesinin konumu

Konut projesi, merkezi bir yerde inşa ediliyor. Proje, İstanbul yoluna ve metro istasyonuna sadece yürüme mesafesinde yer alıyor. Atatürk Olimpiyat Oyunları parkının hemen yanındaki projeye yakın konumda çok sayıda alışveriş merkezi var.

Hittown projesi, Yenibatı Mahallesi Necip Fazıl Caddesi No: 3 Yenimahalle/Ankara adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 0312 380 00 56 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın