Hill Kartal projesi ne zaman bitecek?

Kartal’da Adalar ve Aydos ormanlarına komşu konumda yükselen Hill Kartal, “burada yaşamaya değer” sloganıyla yola çıktı.

Hill Kartal Projesinde ulaşım sorunu çekermiyim?

Birinci kattan itibaren Adalar manzarasını gören proje, E-5 karayoluna 2 dakika, Kartal Metro istasyonuna 2 dakika, Pendik Marina’ya 8 dakika ve Sabiha Gökçen Havaalanına sadece 12 dakika uzaklıkta yer alıyor. Projede daireler akıllı ev sistemiyle donatılıyor. Yangın söndürme sistemi, su kaçak uyarı sistemi, otopark doluluk göstergesi, intercom sistemi, otomatik aydınlatma sistemi, aydınlatılmış merdiven boşluğu, doğal ışık kaynağıyla aydınlatılmış merdiven sahanlığı, yanmaz özellikli alüminyum komposit cephe kaplama gibi donanımlar ev sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Hill Kartal’da yüzde 15 indirimli fiyat avantajının yanı sıra peşinat veya vadesine göre flexi ödeme planları da sunuluyor.

Hill Kartal’da fiyatlar nasıl?

Hill Kartal projesinde ‘Ezber bozan kampanya’ ile birlikte lansmana özel yüzde 15 indirimli dönem başladı. Bir ay sürecek bu kampanyaya göre; 264 bin lira olan daire fiyatları 225 bin liradan görücüye çıktı. Kampanya kapsamında metrekaresi 3 bin 400 liradan başlayan dairelerin yüzde 15 indirim sonrasına metrekaresinin 2 bin 890 liradan satışa sunuldu.

Lansmana özel en düşük daire fiyatı:264.000 TL

Kampanyalı metrekare birim fiyatı:2,890 TL olarak belirlenmiştir.

Proje hakkında genel bilgiler:

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı’nın hayata geçirdiği Hill Kartal projesi 13 ve 28 katlı iki blokta 193 daireden meydana geliyor. 5 bin 821 metrekarelik arsa üzerine kurulan projenin inşaat alanı 32 bin 400 metrekare olarak belirlendi. Hill Kartal’da 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunuyor. Projeden bir yıl içinde konut alan yatırımcılar daireleri 77 ile 369 metrekare aralığında 3+1 ve 3+1 ara kat dublekslere dönüştürülebiliyor.

Site hakkında genel özellikler;

Açık yüzme havuzu,Adalar manzarası,Araç Şarj istasyonu,Basketbol Sahası,Çocuk oyun alanları,Çocuk yüzme havuzu,Deniz manzarası,Fitness Merkezi,Güvenlik,Kafe,Kameralı güvenlik,Kapalı Otopark,Orman manzarası,Sauna,Tenis kortu özellikleri ile aktivitesi bol bir site görünümüne sahip.

Bina ve Konut Özellikleri;

Asansör,Hidrofor,Jeneratör,Sprinkler Sistemi,Su Deposu,Yangın Merdiveni,Akıllı Ev Sistemleri,Balkon,Isı Pay Ölçer,İntercom Sistemi,Merkezi Isıtma Sistemi.

Poje ne zaman bitecek?

Almalar, İskurt, Nergo İş Ortaklığı ile yapımı devam eden Hill Kartal projesinin Haziran 2018’de hak sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

İRTİBAT:

TELEFON:444 90 61

MURAT ÜNLÜ/Emlakbulten.com

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın