Herdem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesi tanıtıldı

Herdem Saglikli Yasam Koyleri

Etra Holding tarafından İstanbul, Silivri’de hayata geçirilen Herdem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesine Avendelle ve Acıbadem Sağlık Grubu’da çözüm ortağı olarak dahil oluyor.

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam projesi olan Herdem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesi İstanbul, Silivri’de Selimpaşa Ortaköy beldesinde inşa ediliyor.

Yatay mimaride ve iki katlı olarak tasarlanan konakların yer alacağı Herdem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesinde brüt 60 metrekare büyüklüğe sahip 1+1 tipindeki dairelerden meydana geliyor.

7/24 kesintisiz sağlık hizmetlerinin sunulacağı Herdem İstanbul Sağlıklı Yaşam Köyleri projesinde toplam adet konut yer alacak.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesi içerisinde konutların dışında restoran, kafeterya, kır kahveleri, tiyatro ve sinema salonu, kütüphane, mesleki kurs atölyeleri, market, kuaför, dört mevsim kullanılabilecek yüzme havuzu, masaj terapi, açık ve kapalı spor alanları, tuz odaları, saman odaları, köpek parkı, yürüyüş ve koşu parkurları, 9 delikli golf sahası, botanik parklar gibi alanları yer alıyor.

Herdem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesinde  1+1  dairelerin fiyatları KDV dahil 286 bin TL’den başlıyor. Projeden ev sahibi olanlar 2018 fiyatları ile aylık 550 TL ödeyerek temizlik ve sağlık hizmetlerinden faydalanabilecekler.