Hayat Residence Mudanya nerede yükseliyor?

Bursa’nın Mudanya ilçesinde, GNR Günerler İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Hayat Residence Mudanya konut projesi, toplam 96 adet konuttan oluşuyor.

Toplamda 7 adet bloktan meydana gelen konut projesinde; 1+1 tipte, 2+1 tipte ve 3+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda bulunuyor. Projedeki 1+1 tipteki daireler brüt 75, net 70 metrekare, 2+1 tipteki daireler brüt 130 metrekare net 105 metrekare, 3+1 tipteki konutlar ise net 115 ila 135 metrekare arasında büyüklüklerde.

Yüzde 87,5’i satılmış durumdaki konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

Hayat Residence Mudanya konut projesi ödeme planı

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 210 bin TL ila 235 bin TL arasında, projedeki 2+1 tipteki daireler 265 bin TL ila 349 bin TL arasında, 3+1 tipteki daireler ise 310 bin TL ila 365 bin TL arasında fiyatlardan satışa çıkarıldı.

Konut projesindeki daireleri banka kredisi kullanarak satın alabilmek mümkün.

Hayat Residence Mudanya konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut durumda bulunuyor. Projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kameriye ve açık otopark gibi birçok sosyal donatı olanağı yer alıyor.

Deniz manzaralı olan konut projesinde asansör de mevcut durumda bulunuyor. Yerden ısıtma sisteminin olduğu konut projesinde, balkon da var. Projede akıllı ev sistemleri yer alıyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapılmış durumda bulunuyor.

Konut projesinin tam konumu neresi?

Konut projesi hem merkezi hem de sakin konumuyla dikkat çekiyor. Hem doğanın ortasında bulunan konut projesi hem de merkezi bir konumda inşa ediliyor. İDO, BUDO ve Özdilek AVM’ye 5 dakika uzaklıkta hayata geçirilen Hayat Residence Mudanya konut projesi, Yeni Mah. Dikilitaş Cad. Mudanya/Bursa adresinde yer alıyor.

Telefon: 0544 815 53 33

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın