Hava Kent Taşoluk nerede

İstanbul şehrinin Kartal ilçesinde Hava Kent Taşoluk projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje S.S CVS Hava Kent Yapı Kooparatifi firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Hava Kent Taşoluk projesi bünyesinde 144 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Hava Kent Taşoluk projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 53 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Hava Kent Taşoluk projesinde bulunan konutların fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen projedeki konutların en yüksek fiyatı ise 500 bin TL olarak belirlendi.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Hava Kent Taşoluk projesi Taşoluk Mahallesi’nde yer alıyor. Söz konusu olan proje konumu itibariyle de ilgi görüyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılının Ekim ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 02129244020

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın