Hava Kent Taşoluk fiyat

S.S. CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi imzası ile Hava Kent Taşoluk projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje İstanbul ilinin Arnavutköy ilçesinde yaşama kazandırılıyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje, toplamda dört konut bloğundan meydana gelecek şekilde planlandı. Projede, çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Bahsi geçen proje bünyesinde 144 konuta yer verecek şekilde tasarlanmış durumda. Projede yer alan konutlar isminden de anlaşılacağı gibi Taşoluk Mahallesi’nde konumlandırılmış durumda. Çalışmaların önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri neler?

Projede yer alan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Hava Kent Taşoluk projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak alıcılarına sunuluyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri de değişiklik gösterecek şekilde planlanmış durumda. Bu kapsamda projede yer alan konutların büyüklükleri 53 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Proje, aile yaşamına uygun.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan konutların fiyatları daire tipine, büyüklüğüne göre değişiklik göstermekte. Hava Kent Taşoluk projesinde yer alan en düşük konut fiyatı 450 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Bahsi geçen projede bulunan konutların en yüksek satış fiyatı ise 500 bin TL olarak alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Projeden konut sahibi olmak isterseniz nakit ödemeler ile ev sahibi olabilirsiniz.

Hava Kent Taşoluk projesinde yer alan konutların çalışmalarının 2020 yılının Ekim ayı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Bu sayede de projede yer alan konutların çalışmalarının tamamlanmasından sonra alıcı veya yatırımcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Proje ile ilgili bilgi almak veya konutlar ile ilgili merak ettiklerinizi sormak isterseniz 0 212 alan kodu ile 924 40 20 numaralı telefon hattını arayabilir, dilediğiniz konu hakkında proje yapımcı firması ile sağlıklı bir iletişime geçebilirsiniz.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın