Harmony Towers’ta 1.900 TL taksitle

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Bursa, Nilüfer’de hayata geçirilen Harmony Towers projesinde yeni yılda yeni bir kampanya başladı.

28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerli olacak olan kampanya da hiç peşinat ödemeden 1.900 TL taksitle daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Teslimleri hemen yapıldığı Harmony Towers projesi mimarisi, kalitesi ve estetik detayları ile öne çıkıyor. Harmony Towers projesinde 1.900.-TL taksit ve sıfır peşinat seçeneğiyle yeni sahiplerini bekliyor.

Harmony Towers projesinde 28 Şubat 2018 tarihine kadar devam eden kampanyadan ev sahibi olmak isteyenlere her türlü ihtiyaca cevap veren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor.

6 katlı Teras Evleri, 23 ve 28 katlı kulelerden meydana gelen Harmony Towers projesinde Uludağ manzarası ile huzurlu ve pozitif bir yaşam düşleyenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Harmony Towers projesinde 5 bin 500 metrekare büyüklüğündeki özel peyzaj alanının yanı sıra fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanları da yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın