Hak Residence Garden’da 34 bin 900 Euro’ya

Hak Residence GardenHak Group Construction tarafından Antalya Alanya’da hayata geçirilen Hak Residence Garden projesinde fiyatları 34 bin 900 Euro’dan başlıyor.

4 bin 100 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Hak Residence Garden projesi 3 blokta toplam 120 daire ve 2 delux villadan meydana geliyor. Proje kapsamında 1 + 1, 2 + 1 ve 4 + 1 daire tiplerinden meydana gelen Hak Residence Garden projesinde yer alan konutların fiyatları 34 bin 900 Euro’dan başlıyor.

Projesi ve mimarisiyle bölgede ayrıcalıklı ilk residence olma özelliği taşıyan proje, yepyeni yaşam tarzı oluşturmak ve ya da gelecek için en iyi yatırım aracı olarak üretiliyor. Katlarında kış bahçeleri bulunan proje, yüksek katlı residencede toprakla bir arada olmaya, bahçe ekmeğe, ağaç budamaya, gülleri koklamaya ve çocukların toprakla tanışmasına olanak sağlıyor.

Denize 400 metre uzaklıkta konumlandırılan Hak Residence Garden projesinin sosyal alanları arasında; yüzme havuzu, toplantı salonları, spor salonları, hamam, sauna ve buhar odaları bulunuyor.

Merkez Ofis: 0242 528 63 62