Greenist’te yüzde 12 indirim fırsatı

İstanbul’un hızla gelişen ve her geçen gün daha da değerlenen Basın Ekspres-Güneşli bölgesinde yer alan Greenist, Temmuz sonuna kadar satış ofisine gelen müşterilerine yüzde 12 indirim fırsatı sunuyor.

Doğayla iç içe ve aynı zamanda şehrin merkezinde bir yaşamın kapılarını aralayan Greenist’ten ev sahibi olmanın şimdi tam zamanı. Şehirden uzaklaşmadan İstanbul’u, yemyeşil bir hayatı ve yazın keyfini bir arada sunan Greenist, sıcak yaz günlerini yüzde 12 indirim fırsatıyla karşılıyor. Mavi ve yeşili buluşturan Greenist, tertemiz havuzları ve oksijen kaynağı havası ile yaz günlerini şehirde geçirenler için bulunmaz bir fırsat sunuyor.

Şehirden izole edilmiş yaşam alanında huzura davet eden Greenist, 2800 metrekarelik sosyal alanda, ailenin tüm fertlerini zengin aktivite seçenekleri ile buluşturuyor. Açık ve kapalı havuzları, fitness salonu, pilates ve yoga odaları, sauna, buhar ve masaj odalarının yanı sıra çocukların özgürce eğlenebileceği oyun parkları, hobi odaları, özel çocuk kulübü, çok amaçlı spor sahası, bisiklet parkuru, okul servisi bekleme alanı ve Greenist’in 7/24 güvenlik ayrıcalığı ile hayat çok daha keyifli bir hale geliyor.

Yüzde 12 indirim fırsatında son gün 31 Temmuz
14 bin metrekare peyzaj alanı ve etrafını çevreleyen 80.000 metrekarelik Bahçelievler Semt Korusu ile bölgenin en yeşil projesi olan Greenist’te daireler 77 metrekareden başlayıp 350 metrekareye kadar ulaşıyor. 2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1 ve 5,5+1 geniş dubleks evlerin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1’e, teras veya kat bahçeli daire seçenekleri bulunuyor. Bölgenin en geniş dairelerinin yer aldığı projede, yüzde 12 indirim kampanyasıyla dairelerin metrekare fiyatları 5.030 TL’den başlıyor. Temmuz ayı sonuna kadar devam edecek olan kampanya, Greenist evlerinin konforunu ve tüm ayrıcalıklarını kolaylıkla erişilebilir kılıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın