Grand Tower Kartal ödeme seçenekleri

İstanbul’un Anadolu yakasındaki Kartal ilçesinde, Demirli Grup inşaat şirketi tarafından yapılan Grand Tower Kartal konut projesi, toplam 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

18 katlı tek bloktan oluşan projede, toplam 135 adet daire bulunuyor. Projede 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda bulunuyor. Projedeki 2+1 tipteki daireler 97 metrekare ila 134 metrekare arasında, 3+1 tipteki daireler 148 metrekare ve 4+1 tipteki daireler ise 194 metrekare ila 275 metrekare arasında büyüklüklerde tasarlandı.

Konut projesinin 2019 yılının son çeyreğinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Grand Tower Kartal konut projesi ödeme seçenekleri

Projedeki 2+1’ler 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla, projedeki 3+1’ler 730 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve projedeki 4+1’ler ise 989 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Projede birden fazla ödeme seçeneği yer alıyor. Konut projesinde peşin ödemede yüzde 10 indirimden faydalanılıyor. Banka kredisi de kullanılabilen projede, 0 faizli kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanılabiliyor.

Grand Tower Kartal konut projesi sosyal donatı olanakları

Balkonsuz olan projede, çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut. Projede açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, tenis kortu, fitness merkezi, sauna, Türk hamamı, mini AVM, kafeterya, restoran, yürüyüş parkuru, güvenlik ve çocuk kreşi gibi birçok sosyal donatı olanağı yer alıyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi, Aydos Ormanı ve Samandıra-Kartal Bağlantı Yolu’nun arasında yer alıyor. Yakacık Tıp Merkezi’ne çok yakın bir noktada bulunan proje, Kartal metro durağına da 15 dakika mesafede inşa ediliyor. Upcity AVM de projeye sadece 500 metre uzaklıkta konumlanıyor.

Grand Tower Kartal konut projesi, Yakacık Yeni Mahallesi, Yalı Sokak, 34862 Kartal, İstanbul adresinde hayata geçiriliyor.

Konut projesi ile ilgili tüm bilgilere 0 549 827 46 73 numaralı telefondan ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın