Gönye Kurucuları, Konut Konferansı 2015’te konuştu

Gönye Proje Tasarım, Yapı Endüstri Merkezi (YEM) tarafından düzenlenen Konut Konferansı 2015’te konuşmacılar arasında yer aldı. Şirket kurucuları Yelin Evcen ve Gönül Ardal, konferansın ”Görücüye Çıkan Konutlar” bölümünde örnek dairelerin yaratım süreçlerini ve Gönye’nin büyük konut projelerinde üstlendiği rolü anlattı.

Türkiye’nin büyük çaplı projelerine iç mimarlık çözüm ortağı olarak katkı sağlayan Gönye Proje Tasarım kurucuları Yelin Evcen ve Gönül Ardal, Yapı Endüstri Merkezi (YEM) tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Konut Konferansı 2015’te şirketin, büyük konut projelerinde üstlendiği rolü ve konut sektöründe pazarlama süreçlerinin bir parçası olarak örnek dairelerin yaratım süreçlerini anlattı. 24 Kasım’da Yapı Endüstri Merkezi’nin İstanbul’daki binasında gerçekleştirilen konferans; yapı, gayrimenkul, inşaat, tasarım ve mimarlık alanlarının önde gelen temsilcilerini, akademisyen ve öğrencileri buluşturdu.

Gönye Proje Tasarım Kurucuları Yelin Evcen ve Gönül Ardal, Konut Konferansı 2015 kapsamında yaptıkları konuşmada, önce, Türkiye’de markalı konut sektörünün yükselişine değindiler, ardından bu yükseliş ve diğer etkenlerin, tüketici beklentilerinde nasıl bir değişime yol açtığını aktardılar. Dinleyiciler, rekabetin yoğun yaşandığı bu sektörde, değişen müşteri beklentilerine uygun olarak benimsenen “hedef kitle odaklı pazarlama yaklaşımı” ile ilgili ayrıntıları dinlediler. Evcen ve Ardal, örnek dairelerin, bir pazarlama standardı olarak kazandığı önemi aktardıktan sonra, çözüm ortağı olarak yer aldıkları projelerden bahsedip, yurtiçi ve yurtdışında aldıkları ödüllerden örnekler verdiler. Evcen ve Ardal, konuşmalarının büyük bölümünü ise örnek daire hazırlama sürecine ayırdılar ve dinleyicilere, bir örnek dairenin fikir aşamasından gerçekleşme aşamasına geçirdiği bütün aşamaları ayrıntılarıyla aktardılar.

Gönye Proje Tasarım, 2010 yılından bu yana “İyi tasarlanmış mekanlarda yaşayan daha mutlu insanlar için” felsefesiyle, her ölçekteki iç mimari projesini, özel bir tasarım ile şekillendiriyor. Tasarımı bir sanat olarak gören Gönye ekibi üyeleri, konut, ofis ve kamusal alan projelerinde tasarım, işlev ve estetik anlamda fark yaratan projeler geliştiriyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın