Golden River Termal Kent fiyat

Hatay şehrinin Antakya ilçesinde Golden River Termal Kent projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Alkanlar Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Golden River Termal Kent projesi bünyesinde 200 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Golden River Termal Kent projesinde bulunan konutlar 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 153 metrekare ile 292 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Golden River Termal Kent projesindeki 3+1 konutlar 270 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+1 dairelerin fiyatları ise 315 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 6+1 konutlar da 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar İskenderum Yolu üzerinde inşa edildi. Golden River Termal Kent projesi konum olarak da ilgi çekiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda bekliyor.

Telefon: 0326 227 4 227

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın