emlakbulten.com

Göl Panorama Evleri ve Bahçekent Flora görücüye çıkıyor

Bahcekent Flora9 Haziran ve 10 Haziran’da düzenlenecek basın toplantılarıyla lanse edilecek Göl Panorama Evleri ve Bahçekent Flora inşa edildikleri bölgelerde uzun zamandır merakla bekleniyordu. Türkiye’nin en büyük GYO’su olma ünvanını sürdürüen Emlak Konut GYO, iki yeni projesini lanse edecek.

GÖL PANORAMA EVLERİ

Be – Ma İnşaat’ın TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle, Bahçeşehir’in karşısında konumlandırdığı Göl Panorama Evleri 9 Haziran Pazartesi günü lanse edilecek. Yatırım açısından avantajlı bir noktada yer alan Göl Panorama Evleri uzun zamandır merakla bekleniyordu.

TOKİ ve Emlak Konut GYO iştiraki olarak Be – Ma İnşaat tarafından Bahçeşehir’in karşısında hayata geçirilen Göl Panorama Evleri 9 Haziran Pazartesi günü, The Grand Tarabya Hotel’de düzenlenecek basın toplantısıyla tanıtılacak.

95 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Göl Panorama Evleri, 1.431 konut ve 40 ticari üniteden oluşuyor.

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Göl Panorama Evleri, TEM Otoyolu’nun yanıbaşında, E5 Otoyolu’na 5 km, Atatürk Havalimanı’na 13 km, 3. havalimanına 30km, 3. köprüye ise 40 km mesafede bulunuyor.

Yatırım açısından avantajlı bir konuma sahip olan Göl Panorama Evleri, uzun zamandır yatırımcılar tarafından bekleniyordu. Bir süredir www.burasıyenievim.com web sitesinden talep toplayan projeye kısa sürede yoğun bir başvuru gerçekleşti.

Bir süredir 9 Haziran Pazartesi günü düzenlenecek lansman sonrasında satışa çıkacak projede, lansmana özel avantajlı fiyatlar sunulacak.

www.burasiyenievim.com

BAHÇEKENT FLORA

TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat ortaklığıyla, Başakşehir’de hayata geçirilen Bahçekent Flora’ya yoğun talep geliyor. 10 Haziran Salı günü Çırağan Sarayı’nda düzenlenecek lansmanın ardından satışa çıkacak proje, konut alıcıları tarafından merakla bekleniyor.

Bahçeşehir’in 875 konuttan oluşan dev projesi Bahçekent Flora’ya şimdiden yoğun talep geliyor.

İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat ortaklığında, TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Bahçekent Flora, 10 Haziran Salı günü Çırağan Sarayı’nda düzenlenecek lansmanda görücüye çıkacak.

Lansman öncesinde şimdiden yoğun talebin geldiği Bahçekent Flora’ya www.buevbenimolacak.com web sitesinden talepte bulunulabiliyor.

119 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan proje 300 milyon TL yatırımla inşa ediliyor. 195 bin metrekare inşaat alanına sahip projede 33 bin metrekare de ticari alan yer alıyor.

Bölgenin en dikkat çeken projeleri arasında yerini alan Bahçekent Flora, Emlak Konut GYO projeleri arasında peyzaj alanı en geniş konut projesi olarak öne çıkıyor.

www.buevbenimolacak.com