Gökyüzü Şelale Evleri hemen teslim

Giresun ilinin Tirebolu ilçesinde Gökyüzü Şelale Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Oktaylar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar birleşik olarak dört blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 10 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Gökyüzü Şelale Evleri projesi bünyesinde 110 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yeniköy Mahallesi’nde inşa edildi. Gökyüzü Şelale Evleri projesi Plaj sokak no:39/1’de yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Gökyüzü Şelale Evleri projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 130 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Gökyüzü Şelale Evleri projesindeki konutların fiyatları 280 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan konutların tümü banka kredisine uygun bir şekilde yaşama kazandırılmış durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0224 243 59 98

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın