Gökyüzü Şelale Evleri fiyat listesi

Giresun’un Tirebolu ilçesinde, Oktaylar İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Gökyüzü Şelale Evleri konut projesi, toplam 10 bin metrekare arsa inşaat alanı üzerinde yükseliyor.

110 adet daireden oluşan projede, toplam 4 konut bloğu yer alıyor. Konut projesinde 2+1 tipte ve 3+1 tipte daire seçenekleri bulunuyor. Projedeki 2+1 tipteki daireler 130 metrekare, 3+1 tipteki daireler ise 150 metrekare büyüklüklerde.

Sahiplerine hemen teslim edilebilen deniz manzaralı konut projesinin yüzde 82’si satılmış durumda.

Gökyüzü Şelale Evleri konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 2+1 tipteki dairelerin satışı tamamlanmış durumda. Projedeki 3+1 tipteki dairelerin satışları ise devam ediyor. Konut projesindeki 3+1 tipteki daireler, 280 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Konut projesinde bulunan dairelere banka kredisi kullanarak sahip olunabiliyor.

Gökyüzü Şelale Evleri konut projesi sosyal donatı özellikleri

Deniz ve orman manzarasına sahip durumdaki konut projesinde, çeşitli sosyal donatı olanakları bulunuyor. Projede güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark ve kapalı otopark gibi çok sayıda sosyal donatı olanağı yer alıyor.

Asansörlü olan konut projesinde, ısınma sistemi olarak kombi tercih ediliyor. Ebeveyn banyosunun bulunduğu projede, balkon da yer alıyor.

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumda olan konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Aile yaşamına uygun olarak hayata geçirilen konut projesi, şık ve modern tasarımıyla da alıcılardan oldukça yoğun ilgi görüyor.

Konut projesinin tam konumu neresi?

Yaşamın bir süredir başlamış olduğu konut projesi, Yeniköy Mahallesi’nde inşa ediliyor. Yeniköy Şelalesi manzaralı olan konut projesi; market, okullar, kafeterya, restoran ve spor salonlarına da yakın bir noktada yer alıyor.

Gökyüzü Şelale Evleri konut projesi, Yeniköy Mah. Plaj Sok. No: 39/1 Tirebolu/Giresun adresinde hayata geçiriliyor.

Konut projesi ile ilgili tüm bilgilere 0454 411 54 46-0532 632 60 72 numaralı telefondan ulaşılıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın