Göksu Park Life şehrin tam kalbinde

Antalya’nın en önemli ilçesi Muratpaşa’da bulunan projeyi Beta İnşaat hayata geçiriyor. Göksu Park Life konutları 7 bin 500 metrekare arsa alanına sahip. Ayrıca 4 bin 500 metrekarelik alanı da havuza, yeşil alana ve bahçe ye ayrılmış.

Beta İnşaat Göksu Park Life projesi konumuyla da dikkat çekiyor, ulaşım kolaylığı konut sakinlerine nefes aldırıyor. Metro, Agora, İkea Mall Of Antalya ve Deepo alışveriş merkezlerine yürüme mesafesi uzaklıkta, tramvay durağına 500 metre, havalimanına 3 kilometre mesafe de yer alıyor.

Muratpaşa da hayata geçirilen proje, toplam 4 bloktan oluşuyor;  56 adet gösterişli, konut tasarımı planlanmış. Proje, tek tip daire şekli 3 oda+1 salon olarak düşünülmüş, daire genişliği 151 metrekare olarak konut alıcıları için hazırlanıyor.

Zemin kat bahçeleriyle toprağın ve çiçeklerin kokusunu evinizin içine kadar getiren Göksu Park Life, doğa ile baş başa kalma hissi ve huzuru veriyor.

Proje, konforu ve güveni beraberinde getiriyor, özel olduğunu bize bir kez daha hatırlatıyor. 7/24 güvenlik, kamera sistemleri ile güvenli bir ortam sağlıyor, görüntülü ve şifreli kapı açma sistemi, açık yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları da bulunuyor.

Tramvay durağına 500 metre, havalimanına 3 km mesafede yer alan Göksu Park Life projesinde konut fiyatları, 610 bin TL den başlıyor. 2019’un Eylül ayında teslim edilmesi için çalışmalar son hız devam ediyor.

Telefon: 0242 221 35 60

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın