Gökdeniz Kartal’da ‘sıfır peşinat’ kampanyası

Gokdeniz KartalGülsa İnşaat ve Bay Yapı Ortaklığı tarafından İstanbul Kartal’da hayata geçirilen Gökdeniz Kartal projesinde 2015’in gelişi özel bir kampanya ile karşılanıyor. 52 ay sıfır fazi kampanyasının başlatıldığı Gökdeniz Kartal’da fiyatlar 332 bin TL’den başlayarak 831 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Gökdeniz Kartal Konutları’ndaki tüm konut tipleri, 15 Ocak 2015 tarihine kadar sıfır peşinatla satılıyor. Bu kampanya ile konut alıcıları hiç peşinat vermeden konut sahibi olabiliyor. Kartal Esentepe Mahallesi’nde inşa edilen Gökdeniz Kartal projesinde dileyen müşteriler 52 ay sıfır faiz kampanyasından da yararlanabiliyor.

26 katlı 2 bloktan meydana gelen Gökdeniz Kartal projesi toplam 204 konuttan meydana geliyor. İnşaatına Mayıs 2014’te başlanan Gökdeniz Kartal projsienin, Şubat 2016’da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 7 bin 80 metrekare arsa alanı üzerinde 35 bin metrekare inşaat alanına sahip Gökdeniz Kartal Konutları’nda bin metrekare sosyal tesis, beş bin metrekare yeşil alan bulunuyor.

Alanları 84 metrekare olan 1+1 daireler, alanları 93 ile 176 metrekare arasında değişen 2+1 daireler, alanları 170 ila 195 metrekare arasında değişen 3+1 dairelerden medyana gelen Gökdeniz Kartal’da fiyatlar 332 bin TL’den başlayarak 831 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Kesintisiz deniz ve Adalar manzarasına hâkim olan Gökdeniz Kartal projesi Türkiye’nin tanınmış mimarlarından Ömer Çamoğlu imzası taşıyor. Ulaşılabilir fiyat ve ödeme koşulları sunarak konut alıcısına kazandırmayı hedefleyen Gökdeniz Kartal, şehir gürültüsünden uzakta huzurlu bir yaşamın kapısını aralıyor.