Gebze Emlak Konutları 3. Etap hemen teslim

İsminden de anlaşılacağı gibi Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Emlak Konut GYO firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar otuz yedi blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 14 bin 699 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesi bünyesinde bin 905 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Kirazpınar Mahallesi’nde inşa edildi. Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesi Yeni Bağdat Caddesi’nde bulunuyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 88 metrekare ile 213 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesindeki 2+1 konutlar 295 bin TL ile 399 bin TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 390 bin TL ile 486 bin TL arasında değişiyor. Projede bulunan 4+1 konutlar da 500 bin TL ile 702 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0262 642 68 67

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın