Gebze Ahu Evleri fiyatları

Kocaeli şehrine bağlı bulunan Gebze ilçesinde Gebze Ahu Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Gökçe İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar birçok inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 5 bin 200 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Gebze Ahu Evleri projesi bünyesinde 71 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Gebze Ahu Evleri projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+2 ve 3+2 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 119 metrekare ile 375 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Gebze Ahu Evleri projesindeki 2+1 konutlar 375 bin TL ile 500 bin TL arasındaki fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 600 bin TL ile 850 bin TL arasında değişiyor. Projede bulunan 4+2 konutlar da 1 milyon 250 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Projedeki 3+2 konutların fiyatları ise 900 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yenikent Mahallesi’nde inşa edildi. Proje konum olarak da ilgi görüyor. Gebze Ahu Evleri projesi 2371. Sokak’ta yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 0262 721 55 92

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın