Gayrimenkule yatırımın tam zamanı

Ünlü isimlerin yatırım danışmanı Enes Su, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarının gayrimenkul yatırımı için tam doğru zaman olduğunu vurguladı. ”En iyi yatırım şekli doğru gayrimenkul yatırımıdır” diyen Su, İstanbul’da değersiz hiçbir bölge kalmadı, o yüzden birikimi olan herkes gayrimenkul alabilir” dedi.

Nüfusunun hızla artması ve neredeyse her bölgesinin merkezi konum halini aldığı İstanbul’da değersiz hiç bir yerin kalmadığını vurgulayan yatırım uzmanı Enes Su, yapılan milyon dolarlık yatırımlarla İstanbul’un parlayan yıldızı haline gelen Beylikdüzü ve Büyükçekmece ilçelerinde özellikle orta ölçekli ailelerin de kolaylıkla ev sahibi olabildiğini dile getirdi.

Futbolcuların Gözdesi Büyükçekmece

Dünya yıldızı futbolculara danışmanlık yapmasıyla bilinen Enes Su, bir çok ünlü ismin ve futbolcuların, şehirden uzak, doğayla iç içe ve denize yakın konumlar tercih ettiğini dile getirdi.

”Futbolcular deniz ve doğa havası olan bölgelerde yatırım yapıyor” diyen Su, özellikle Beylikdüzü, Büyükçekmece taraflarında göl ve deniz manzaralı alanlara inanılmaz bir talep olduğunu vurguladı.

Gayrimenkul yatırımının tam zamanı olarak nitelendirilen yaz aylarında alıcılara önemli tavsiyelerde bulunan Enes Su, ”Her zaman en iyi yatırım, kazandıracak olan gayrimenkul yatırımıdır” dedi.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın