Gayrimenkul alırken dikkat edilmesi gerekenler

Tona Yapı ve Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal, konut alacak olanlara tavsiyelerde bulundu.

İlhan Erdal, maketten proje almanın yanlış olduğunu söyledi. Erdal, fiyattan ziyade kaliteye dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı. Projenin deprem yönetmeliğine uygun olup olmadığının bakılması gerektiğini hatırlatan Erdal, projenin lokasyonunun da çok önemli olduğunu belirtti.

Erdal, şunları kaydetti: “Tercih edilen projenin bulunduğu lokasyon ve ulaşım araçlarına olan yakınlığı büyük önem taşımaktadır. Yaşam alanlarına, hastanelere ve üniversiteye olan yakınlığı da bu noktada dikkat edilmesi gereken diğer konulardır.”

DURU Beytepe projesi ödeme seçenekleri

Ankara Beytepe’de Tona Yapı ve Safe İnşaat Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Beytepe projesi, 47.276 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

484 daireden oluşan projede, 2+1’den 5+1’e kadar konut seçenekleri mevcut. Projede çocuk oyun alanları, sosyal yaşam alanları ve sağlıklı yaşam alanları bulunuyor.

Projede çeşitli ödeme seçenekleri de mevcut. İlhan Erdal “Hayata geçirdiğimiz peşin alımlarda yüzde 20 indirim kampanyamız ile “Duru” bir yaşamın kapılarını aralamış oluyorsunuz. Bunun yanı sıra sunmuş olduğumuz 50 ay vade ve 120 aya yaymış olduğumuz 0,98 faiz oranı ile kaliteli, konforlu, doğanın içinde bir yaşama adım atıyorsunuz” diye konuştu.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın