Salı, Aralık 5, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Gate Of Anatolia Sancaktepe’de 30 ay sıfır faiz

Gate of AnatoliaACK Group tarafından İstanbul Sancaktepe’de inşa edilen Gate of Anatolia projesinde satışlar devam ediyor. 16 bin metrekareyi aşkın bir alan üzerinde inşa edilen Gate Of Anatolia projesi firmanın kendi arazisi üzerinde yükseliyor.

4 blok, bir rezidans ve bir alışveriş merkezinden oluşan Gate Of Anatolia projesinde toplam 377 daire bulunuyor. Rezidans ve bloklarda yer alan 377 adet 1+1, 2+1 ve 3+1 daire, banka kredisine uygun, vade farksız ödeme seçenekleriyle her bütçenin rahatlıkla katılabileceği bir konut edinme projesi olarak öne çıkıyor.

htiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanan ve benzerlerinden çok uygun fiyatlara sahip olacağınız bu yüksek yatırım değerine sahip projede, ister yaşam, ister yatırım amaçlı kolaylıkla ev sahibi olabilmek mümkün.

Rezidans ve bloklarda yer alan 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler, banka kredisine uygun ödeme seçenekleriyle her bütçeye uygun bir konut edindirme projesi olarak öne çıkıyor.

Anahtar teslimlerinin 2015 Aralık ayında yapılacak olan Gate Of Anatolia’da % 40 peşinat ve 30 ay vade farkı almadan piyasa şartlarından çok daha uygun koşullarda tapu sahibi olma imkanı mevcut.