Gardenya Torbalı’da yaşam başladı

Adından da anlaşılacağı gibi İzmir’in Torbalı ilçesinde Gardenya Torbalı projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İnşaa İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Söz konusu olan proje toplamda 20 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Gardenya Torbalı projesi bünyesinde 245 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Torbalı’nın konum olarak ilgi gören bir lokasyonunda inşa edildi. Gardenya Torbalı projesinin satış ofisi Bahçelievler Mahallesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Gardenya Torbalı projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 70 metrekare ile 147 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Gardenya Torbalı projesinde yer alan konutların fiyatları 185 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda bulunuyor.

Telefon: 0232 853 93 91

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın