Gardenya Torbalı’da 215 bin TL’ye

İzmir’in Torbalı İlçesinde hayata geçen proje 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde var oluyor.  İnşaa İnşaatın yaptığı proje İzmir’in geleceğine yön veren bir proje olarak konuşuluyor.

İzmir’in yeni incisi Gardenya torbalı projesi 12 bloktan oluşuyor ve 134 daireye yer veriyor. Gardenya Torbalı’da 1+1, 2+1 ve 3+1 karma daireler tasarlanıyor.  Dairelerin genişlikleri,  70 metrekare ile 147 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. İzmir Torbalı’da var olan projede yüksek katlı binaların hakim olmadığı,  modern, rahat ve güvenli bir ortam hazırlığı yapılıyor.

Gardenya Torbalı projesinde, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve oyun alanları,  kafe ve süs havuzu bazı sosyal alanları arasında yerini alıyor.

Projenin,  2018 Ağustos ayında teslim edilme hazırlıkları hızla devam ediyor,  dairelerin teslim sürecine kadar yüzde 30 ila 40 oranında prim yapması bekleniyor.  Gardenya Torbalı projesinde yüzde 30 peşinat ödemesinden sonra kalan miktar tapu teslimlerinde nakit olarak veya banka kredili olarak ödeniyor .Ayrıca daireler çok uygun banka  kredileri ile alınabiliyor.

Gardenya Torbalı projesi, özel konumuyla yine dikkat çekiyor. Havalimanına 18 dakika uzaklıkta bulunan, özel hastaneye ve İzban’a 4 dakika, otobana 5 dakika, devlet hastanesine 9 dakika ve adliyeye ise 10 dakika mesafe uzaklıkta.

Gardenya Torbalı projesi yer alan satılık daire fiyatları 2+1’ler 215 bin TL , 3+1’ler ise 240 bin TL ‘den başlıyor.

Telefon: 0232 853 93 91

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın