Pazartesi, Aralık 4, 2023
Gündem

Gap İnşaat’ın yeni Genel Müdürü Levent Kafkaslı oldu

GAP İnşaat, Çalık Holding bünyesinde faaliyet gösteren bir şirkettir. Her projesinde insan yaşamına değer katmayı hedefleyen GAP İnşaat, inşaat sektöründe fark yaratan projelere imza atmaktadır. Bu yılın Nisan ayında, GAP İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi olan Levent Kafkaslı, şirketin yeni Genel Müdürü olarak atanmıştır.

Levent Kafkaslı Kimdir?

Levent Kafkaslı, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 1987 yılında mezun oldu. Aynı yıl, İstanbul Üniversitesi Yapı İşletimi Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine 1990 yılında Tekfen İnşaat’ta başlayan Kafkaslı, Suudi Arabistan’da Teknik Ofis Mühendisi olarak çalıştıktan sonra İstanbul’da Proje Koordinatörü ve Azerbaycan’da Proje Müdürü olarak görev yaptı.

Kafkaslı, 1999-2000 yılları arasında AZFEN Şirketi’nde Başkan Vekili olarak çalıştı. Daha sonra Tekfen İnşaat’ta Kazakistan’da Proje Müdürü, Azerbaycan’da Projeler Müdürü, Hazar Bölgesi Operasyonlar Başkan Vekili, Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş Genel Müdürü ve Tekfen Holding Taahhüt Bölümü Başkanı olarak görev yaptı.

2022 yılında Levent Kafkaslı, Çalık Grubu’na katılmak için GAP İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı. Nisan 2023 itibariyle Kafkaslı, GAP İnşaat’ın yeni Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Levent Kafkaslı’nın Ataması Hakkında

Levent Kafkaslı’nın GAP İnşaat’ın yeni Genel Müdürü olarak atanması, şirketin geleceği için umut vericidir. Kafkaslı’nın inşaat sektöründeki 33 yıllık tecrübesi ve kariyerindeki üst düzey yöneticilik deneyimleri, GAP İnşaat’ın daha da büyüyüp gelişmesine katkı sağlayacaktır. Kafkaslı’nın GAP İnşaat’taki görevi, yönetim kurulu üyeliği ile birlikte devam edecektir.

Levent Kafkaslı’nın Kariyeri

Levent Kafkaslı, inşaat sektöründe uzun yıllar boyunca

farklı pozisyonlarda görev yapmış bir isimdir. Kafkaslı’nın kariyeri, Tekfen İnşaat’ta başladı ve burada önemli görevler üstlendi. Daha sonra, AZFEN Şirketi’nde Başkan Vekili olarak çalıştı. Ardından Tekfen İnşaat’ta Kazakistan’da Proje Müdürü ve Azerbaycan’da Projeler Müdürü olarak görev yaptı.

Kafkaslı, Tekfen İnşaat’taki görevine Hazar Bölgesi Operasyonlar Başkan Vekili olarak devam etti. Daha sonra, Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş Genel Müdürü ve Tekfen Holding Taahhüt Bölümü Başkanı olarak görev yaptı. Kafkaslı, 2022 yılı itibariyle GAP İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi olarak Çalık Grubu’na katıldı. Nisan 2023 itibariyle ise GAP İnşaat’ın Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Kafkaslı’nın kariyerindeki bu başarılar, onun inşaat sektöründe önemli bir isim haline gelmesini sağlamıştır. Yeni görevi ile birlikte, GAP İnşaat’ın daha da büyümesine ve gelişmesine katkı sağlaması beklenmektedir.

Diğer gündem haberleri için tıklayınız…