Gala Batıkent fiyat

Ankara Batıkent bölgesinde Ergazi mevkiinde hayata geçecek, Gala Batıkent projesi 1675 konut 34 ticari alanı ile bölgede dikkat çekiyor.

Kızıltoprak gayrimenkul tarafından 43 bin metrekarelik bir alana inşa edilecek aynı zamanda göze ve gönle hitap edecek bir proje olacak.

Batıkent’e prestij kazandıracak bir proje olması beklenen Gala Batıkent projesinde 1214 adet 1+1, 461 adet 2+1 daire bulunuyor. 17 bloktan oluşacak proje eşsiz konumu ile konut alıcılarına ihtiyaç alanlarını ulaşılabilir hale getiriyor. Cadde mağazaları ile yaşam merkezi olmayı hedefleyen proje; hazırladığı ortam gereği konut sakinlerini özel hissettiriyor.

Gala Batıkent projesinde konut fiyatları 149 bin TL’den başlıyor  400 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Gala Batıkent projesinde yüzde 20 peşinat ile kalan kısım için banka kredisi kullanılabiliyor.

Gala Batıkent projesi içerisinde barındırdığı sosyal aktivite alanları ile konut sakinlerine ayrıcalıklı vakit geçirme fırsatı sunuyor.Güvenlik seviyesinin maksimum seviyede olması site içerisinde yaşayacakları huzuru da getiriyor.
Projede kafeler, restoranlar, alışveriş alanları,kapalı yüzme havuzu, spa merkezi,özel fitness salonu, jimnastik, pilates, yetişkin ve çocuk oyun alanları, hobi atölyeleri, bisiklet ve kaykay parkurları, yürüyüş ve koşu parkurları bulunuyor.

Aralık 2019’da teslimlerin başlamasının öngörüldüğü projede inşa çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Telefon: 444 4 399

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir