Salı, Aralık 5, 2023
Projeler

G YOO inspired by Starck

G YOO Inspired by StarckYOO inspired by Starck rezidansları ve stillerini sunan G projesinde arzulayabileceğiniz tüm imkanlara ve hizmetlere, havalimanına 10 dakika uzaklıkta sahip olabilirsiniz.

G yoo inspired by Starck size farklı detaylar içeren Nature ve Culture olmak üzere iki farklı daire stili sunuyor. G YOO inspired by Starck projesinde alanları brüt 46,53 metrekare stüdyo, 61,35 metrekare 1+1, 61,70 metrekare 1+1, 70, 25 metrekare 1+1, 91, 32 metrekare 1+1, 108, 58 metrekare 2+1, 109, 75 metrekare 2+1 daireler bulunuyor.

NATURE

Nature paleti temiz havayı, mavi gökyüzünü, doğan güneşin kokusunu, saflığı ve sadeliği sevenler için özel bir seçenek. Bu stil ilhamını kent sakinlerinin doğaya olan baskın ve köklü özlemlerinden alıyor. Kullanılan renkler ve malzemeler hassas doğal tonlardan seçiliyor; pastel renkler, güneş ve deniz tarafından ağartılmış ahşap ile kum ve çakıl grisinin yumuşak bir yeşil ile birleşmesinden oluşuyor.

CULTURE

Culture; Starck’ın tutku ile benimsediği ve bağlı olduğu geçmişin güzel ve zarifçe üretilmiş nesne ve fikirlerinin, günümüzün en şaşırtıcı tasarımları ile iç içe kullanılmasından doğuyor. Ortaya çıkan sonuç etkileyici hisse sahip büyüleyici bir karışım. Ruhunda zenginlik ve cüretkarlık olan Culture paleti güçlü bir tarih algısına sahip olmasına rağmen daima geleceğe bakıyor.

Sosyal İmkanlar

G’nin sunduğu sınırsız dünya sayesinde evinizin lüks ortamından ayrılmak zorunda kalmadan her ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İsterseniz YOO inspired by Starck imzalı açık ve kapalı havuzlarda ya da Spa’da rahatlayın; isterseniz lüks fitness merkezinde ya da basketbol sahasında spor yaparak sağlığınızı ve formunuzu koruyun. Sadece kalben genç olanlar değil, çocuklar da kendilerine özel oyun alanı ve çocuk kulübünde keyifli anlar geçirebilirler. İstanbul’un en akıllı kent sakinlerinin ihtiyacı oldukları her şey elinizin altında.