FuzulEv’de FPK sistemiyle ev sahibi olma dönemi

FuzulEv, hayata geçirdiği faizsiz, peşinatsız, kredisiz sistemiyle bugüne kadar on binlerce aileyi ev sahibi yaptı. Sistem, şimdi de Olguner ailesinin ev hayalini gerçeğe dönüştürerek onları mutlu etti.

Kullandığı FPK sisyemi sayesinde insanların ev ve otomobil sahibi olmasına aracılık eden FuzulEv, Türkiye’nin her yerinden binlerce vatandaşı, her geçen gün faizsiz bir şekilde ev sahibi yapmaya devam ediyor. ‘’Ev sahibi olmayan kimse kalmasın’’ mottosuyla çalışmalarına hız kazandıran ve teslimatlarını oldukça artıran FuzulEv, bu kez de İstanbul’da oturan Olguner ailesinin ev sevinci yaşamasına vesile oldu.

‘Geçim derdine düşmeden evimize kavuştuk’

İstanbul’da oturan Olguner ailesinin bireylerinden Suna Olguner, ev hayallerinin kısa bir sürede gerçekleşmesinden dolayı oldukça mutlu olduğunu ifade etti. Suna Olguner, bugünlerde kredi geri ödemelerinin oldukça yüksek olması nedeniyle bu yolla ev almanın iyice zorlaştığına dikkat çekti. FuzulEv’i, faizsiz bir sistem olduğunu bildikleri ve çalışmalarına güvendikleri için tercih ettiğini söyleyen Olguner, “Kendi bütçemize göre belirlediğimiz taksitlerle ödemelerimizi yaptık. Taksit seçeneklerini kendimizin belirleyebiliyor olması bizim için büyük bir ayrıcalık oldu. Geçim derdine düşmeden sisteme dahil olduğumuzun üçüncü ayında evimize kavuştuk. Bizimle aynı hayali kuran herkesin ev hayalinin en kısa sürede gerçeklemesini diliyorum’’ diye konuştu.

‘Sistem dayanışma ve güven üzerine kurulu’

FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, Olguner ailesinin mutluluklarını paylaştığını dile getirdi. Eyüp Akbal ” İnsanların artık birbirlerine borç dahi vermekten imtina ettiği bir zamanda faize ve bankaya bulaşmadan aralarında yardımlaşarak ev sahibi olmalarına katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Bu sistei, bildiğiniz üzere dayanışma ve güven üzerine kurulu. Bugün Olguner ailesinin ev sevincini paylaşıyoruz. Hedefimiz her geçen gün daha fazla insana ulaşarak ev hayalinin gerçeğe dönüşmesine yardımcı olmak” diyerek sözlerini tamamladı.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın