Four Winds Residence’ta peşinatsız 60 ay vade ile

Four Winds Residence

Taşyapı tarafından İstanbul Kadıköy’de hayata geçirilen Four Winds Residence projesinde Taşyapı güvencesi ile peşin ödemesiz 60 ay vade ile ev sahibi olmak mümkün.

44 dönümlük arsa alanı üzerinde inşa edilen Four Winds’in çok büyük bir bölümü yeşil alanlardan oluşuyor. Four Winds projesinin sadece yüzde 7’si binalardan, yüzde 93’ü ise tamamen yeşilliklerle kaplı bir yaşam alanından meydana geliyor.

4 bloktan ve toplam 500 daireden meydana gelen Four Winds Projesinde 4+1, 3+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunuyor. Four Winds projesinde 117 ile 350 metrekare arasında değişen dairelerden oluşuyor.

Four Winds Residence’ta yaz-kış kullanılabilen özel ısıtmalı açık havuz, sağlıklı lezzetler hazırlayan özel profesyonel mutfak ve ekibi, yine Türkiye’de bir ilk olan çocuk fitness’ı gibi birçok ayrıcalıklı hizmetin yanı sıra yeşillikler içinde koşu ve yürüyüş parkurundan fitness salonuna, uzman SPA ve masaj terapistlerinden Bağdat Caddesi’ndeki benzersiz konumuna, keyifli bir gün için ihtiyaç duyulacak her şeye bir arada.

Anahtar tesliminin anında yapıldığı Four Winds Reidence’ta, beklemenize gerek kalmadan Taşyapı güvencesi ile peşin ödemesiz 60 ay vade ödeme seçeneklerinden, yaşama başladıktan sonra da yararlanabilirsiniz.

Tel: 444 58 27

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın