Folkart projelerine 3 ödül

Folkart Blu ve Folkart Hills projeleri, Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri ve Alman Tasarım Ödülleri yarışmalarında 3 ödüle layık görüldü. Folkart, Çeşme’deki Folkart Blu ve Folkart Hills projeleri ile dünyanın en saygın ödülleri arasında gösterilen Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde (European Property Awards) 2 ödül kazandı.

Ayrıca Alman Tasarım Konseyi (German Design Council) tarafından 1969’dan beri gerçekleştirilen Alman Tasarım Ödülleri’nde (German Design Award) Folkart Blu, ‘Özel Mansiyon’ ödülüne layık görüldü.

Mimari projeleri Durmuş Dilekçi tarafından hazırlanan Folkart Blu ve Folkart Hills, 3 ödül kazandı. Folkart Blu Çeşme projesi, Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri 2018-2019 (International Property Avvards) kapsamında Avrupa ayağında Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde (European Property Awards) kendi alanında en iyi proje oldu.

Folkart Blue ‘5 yıldız’ olarak nitelendirilen ‘En İyi Çoklu Konut Mimarisi (Best Architecture Multiple Residence)’ ödülünü almaya hak kazanırken; Folkart Hills Çeşme ise ‘Çoklu Konut Mimarisi (Architecture Multiple Residence)’ alanında ödül kazanan bir diğer proje oldu.

Uluslararası alandaki 3. ödül de Almanya’dan geldi. Folkart Blu Çeşme projesi, Alman Tasarım Ödülü (German Design Avvard) yarışmasında ‘Özel Mansiyon’ ödülüne layık görüldü. ‘Architecture / Excellent Communications Design / Building’ kategorisinde Folkart Blu projesi ‘Special Mention’ (Özel Mansiyon) ödülünü kazandı. German Design Avvard yarışmasının ödül töreni, 2019 Şubat ayında Uluslararası Frankfurt Fuarı kapsamında yapılacak. Törende, ödüllü projeler büyük bir sergi ile tanıtılacak.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın