Focus Eyüp projesi teslim tarihi

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Eyüp ilçesinde, Ftaş Yapı şirketi tarafından inşa edilen Focus Eyüp projesi, toplam 27 bin metrekare arsa alanı üzerinde bulunuyor.

Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte ve 3+1 tipte konutlar yer alıyor. Projede 170 daire ve 8 adet de ticari alan mevcut. Projedeki 1+1 daireler 59 metrekare ile 65 metrekare arasında, 2+1 daireler 102 ile 112 metrekare arasında, 3+1 daireler ise 124 metrekare ile 135 metrekare arasında büyüklüklerde tasarlandı.

Projenin Nisan 2020 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Focus Eyüp projesi ödeme seçenekleri

Projedeki 1+1 tipteki daireler 393 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 2+1’ler 652 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 3+1’ler ise 754 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Projede kişiye özel ödeme seçeneklerinden faydalanarak konut sahibi olunabiliyor.

Focus Eyüp projesi sosyal donatı özellikleri

Projede çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut. Projede kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, güvenlik, basketbol sahası, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi birçok sosyal donatı alanı var.

Asansörlü olan projede, yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumda. Proje, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor.

Projenin konumu neresi?

Merkezi bir noktada yer alan proje; 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 16 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprü’ne 10 dakika, Beşiktaş-Mahmutbey Metro hattı Yeşilpınar durağına 4 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 23 dakika, Alibeyköy Cep Otogarı’na 4 dakika, Levent’e 16 dakika, Maslak’a ise 15 dakika uzaklıkta.

Proje; Eyüp Devlet Hastanesi’ne 4 kilometre, Özel Alibeyköy Hastanesi’ne 1 kilometre, Özel Başarı Hastanesi’ne 4 kilometre, Avrasya Hospital’e 5 kilometre mesafede bulunuyorç Karma proje; Bilgi Üniversitesi’ne 3,5 kilometre, Haliç Üniversitesi’ne 4,5 kilometre, İstanbul Ticaret Üniversitesi’ne 5 kilometre, Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi’ne 3 kilometre, Nişantaşı Üniversitesi’ne ise 4,5 kilometrelik uzaklıkta.

Focus Eyüp projesi, Çırçır Mah. Uygar Sok. No: 1-11 Eyüp/İstanbul adresinde hayata geçiriliyor.

Proje ile ilgili bilgilere 444 8 422 numaralı telefondan ulaşabilmek mümkün.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın