Flores Topkapı fiyatları

Mist İnşaat ve Saraylı Grup firmasının imzası ile Flores Topkapı projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi İstanbul ilinin Topkapı mevkiinde yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen proje modern mimarisi ile dikkat çekiyor. Bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başaran proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde planlanmış durumda.

Flores Topkapı projesi toplamda 5 bin metrekarelik arsa alanında inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje bünyesinde 156 konut barındıracak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bahsi geçen projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Flores Topkapı projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 59 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede bulunan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Flores Topkapı projesindeki 1+1 konutlar 450 bin TL ile 485 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan projedeki 2+1 konutların fiyatları ise 605 bin TL ile 913 bin 500 TL arasında değişiyor. Projede yer alan 3+1 konutların fiyatları ise  1 milyon 328 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Flores Topkapı projesi konumu itibariyle de ilgi görüyor. Söz konusu olan proje Maltepe Mah. Karacabey Sok. Zeytinburnu’nda konumlandırılmış durumda.

Konutların 2021 yılının Temmuz ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0212 482 50 61

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir