Flores Topkapı fiyat

Mist İnşaat ve Saraylı Grup firmalarının imzası ile Flores Topkapı projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi İstanbul iline bağlı olan Topkapı ilçesinde yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen proje modern mimarisi ile bulunduğu bölgede dikkatleri üzerine çekiyor.

Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlara da yer veriyor. Bu sayede bölgedeki daire ihtiyacının yanında dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde tasarlanmış olan proje bölgedeki diğer projelerden bir adım daha öne çıkıyor. Flores Topkapı porjesi toplamda 5 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Söz konusu projede 156 adet konut bulunuyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki daire ve dükkanların büyüklükleri ise konut tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde planlandı. Flores Topkapı projesinde yer alan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipinde hayata geçiriliyor. Söz konusu olan konutların büyüklükleri ise 59 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan daire ve dükkanların fiyatları daire tiplerine ve konutların büyüklüklerine göre ücretlendirilmiş durumda. Projede yer alan 1+1 konutlar 450 bin TL ile 485 bin TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Flores Topkapı projesinde yer alan 2+1 dairelerin fiyatları ise 605 bin TL ile 913 bin 500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Söz konusu projede yer alan 3+1 konutların fiyatları ise 1 milyon 328 bin TL olarak belirlendi.

Site içerisinde kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, basketbol sahası gibi sosyal aktivite alanları mevcut.

Projenin 2021 yılının Ocak ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0212 482 50 61

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın