Flora Gayda projesi teslim tarihi

İzmir’in yazlık bölgelerinden Özdere ilçesine bağlı Gümüldür’de, Gayda İnşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Flora Gayda projesi, toplam 26 adet villadan oluşuyor.

Toplamda 3 katlı olarak tasarlanan 13 adet bloktan meydana gelen projede, ikiz ve tripleks tipte villalar mevcut durumda bulunuyor. Bütün villaların 4+1 tipte olduğu projedeki konutların büyüklükleri, brüt 324, net ise 178 metrekare olarak belirlendi. Yaklaşık olarak yüzde 95’i satılmış durumdaki projedeki villaların 80 ila 130 metrekare arasında değişen kişiye özel bahçe alanları da var. Sahiplerine hemen teslim edilebilir durumdaki konut projesi, toplam 4 bin 168 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

Flora Gayda konut projesi ödeme seçenekleri

Konut fiyatlarının 850 bin TL olarak belirlendiği projede, 120 ay süresince yüzde 0,98 faiz oranıyla banka kredisi kullanabilmek mümkün durumda. Projede ipotek kredisi programından yararlanıp da konut sahibi olabilme şansı da mevcut.

Denize sıfır konumda yer alan konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor. Bütün villaların denizi gördüğü Flora Gayda konut projesinde, ısıtma sistemi olarak kombi tercih edildi.

Mavi bayraklı bir plajın üzerinde yer alan projede, tüm villalarda 2 banyo ve ayrıca bir adet de müstakil bahçe yer alıyor. Kameralı güvenlik, yürüyüş yolu, yeşil alan ve spor alanları gibi sosyal donatıların bulunduğu proje, aile yaşamına uygun olarak tasarlandı. Ankastre beyaz eşyaların kullanıldığı konut projesinde, split klima da var.

Konut projesinin konumu

Flora Gayda konut projesi, İzmir’in sayfiye beldelerinden Gümüldür’de yer alıyor. Konut projesi; Konak’a 50 kilometre, Adnan Menderes Havalimanı’na 35 kilometre, Kuşadası’na 40 kilometre, Çeşme’ye 100 kilometre, Selçuk’a 35 kilometre, Seferihisar’a ise 25 kilometre mesafede

Terası da bulunan konut projesi, Gümüldür İnönü Mah. Mimar Sinan Cad. Menderes/İzmir adresinde konumlanıyor. Proje ile ilgili tüm bilgilere 444 4 934 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın